DOLAR

32,2053$% -0.22

EURO

35,1156% -0.22

STERLİN

41,0337£% -0.05

GRAM ALTIN

2.498,17%1,32

ÇEYREK ALTIN

4.035,00%1,11

BİTCOİN

฿%

a
  • HABERALKIBRISLI
  • Kıbrıs
  • Erhan Arıklı, Pandemi Hastanesi’ndeki Sıkıntıların Giderilmesi Adına Hükümete ”Öneri” Sunacak

Erhan Arıklı, Pandemi Hastanesi’ndeki Sıkıntıların Giderilmesi Adına Hükümete ”Öneri” Sunacak

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, Elektrik Mühendisleri Odası heyetiyle görüştü. Görüşmede konuşan Arıklı, “Pandemi Hastanesi ile ilgili yaşanan sıkıntıların giderilmesi ve benzer sıkıntıların tekrarlanmaması adına Elektrik Mühendisleri Odası ve diğer ilgili odalarla iş birliği yapılabilir. Bu konuyu hükümet ortaklarımın dikkatine getireceğim” dedi.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı, Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Mehmet Toycan ve Oda Saymanı Buğra Gazioğlu’nu kabul ederek Oda’nın çalışmaları ile ilgili bilgi aldı ve önerileri dinledi.

Elektrik Mühendisleri Odası’nın geçtiğimiz Nisan ayında yapılan genel kurulu sonrasında göreve gelen Mehmet Toycan ve ekibini tebrik ederek başarılar dileyen Arıklı, sivil toplum ve meslek örgütlerinin ülkelerin gelişmesinde oldukça önemli rol oynadığını söyledi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin altyapı eksikliklerinin giderilmesinde Türkiye Cumhuriyeti’nin büyük payı olduğunu, Türkiye tarafından uygulanan projelerde sıkıntı yaşanmaması için ilgili meslek odalarının da sürece dahil edilmesi gerektiğini belirtti.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Asgari Ücret Saptama Komisyonu, Yeniden Toplanıyor

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0